اخبار

1395/03/27
کنفرانس بین المللی ایتک (رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی) با هدف هم افزایی مابین تمام بخشهای ذینفع در سیاستگذاری و بهینه سازی مدیریت انرژی کشور (دولت، بخش خصوصی، دانشگاهها، انجمنهای علمی و صنفی) در سال 1389 در دانشگاه امیرکبیر بنیان گذاری شد.


از سال 90 که اولین کنفرانس برگزار شد، علاوه بر شرکت بیش از پنجاه دانشگاه دولتی و آزاد، از بخش دولت، همه ساله شرکتهای زیر مجموعه وزارت نفت بخصوص شرکت صنایع ملی پتروشیمی، شرکت پالایش و پخش و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و وزارت نیرو و سازمانهای تخصصی انرژی نظیر سانا، سابا، و زیرمجموعه های معاونت ریاست جمهوری و گاه از وزارت صنعت و معدن و تجارت در کنفرانس و نمایشگاه شرکت داشته اند. شرکت بسیاری کارشناسان برجسته از صنایع پتروشیمی، نفت، سیمان، فولاد و دیگر صنایع در کنفرانس به غنای همایش افزوده است.در بخش آکادمیک، در این سالها بیش از پنجاه دانشگاه داخلی و خارجی با همراهی بیش از دویست نفر از دانشمندان و پژوهشگران حوضه انرژی به عنوان کمیته علمی و هیئت داوران در کنفرانس شرکت داشته اند. 
از نظر بین المللی، علاوه بر حضور مستمر سازمانهایی نظیر UNDP و UNIDO,ECO، کنفرانس شاهد حضور هیات ها و شخصیتهای خارجی از تایلند، ونزوئلا، سویس، ایتالیا، آذربایجان و قزاقستان بوده است.


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !